...

Serwis maszyn

Firma TECHJON świadczy usługi serwisu maszyn pakujących wszystkich renomowanych producentów takich jak Multivac, Sealpac, CFS, Variovac, Ulma, Tepro, Bokama.

W ofercie firmy znajdują jak zarówno naprawy bieżące jak również okresowe przeglądy maszyn. Prowadzimy także szkolenia z obsługi maszyn dla pracowników działów produkcyjnych oraz konserwacji, wykonywania podstawowych napraw i regulacji dla działów utrzymania ruchu.

Dzięki naszym usługom serwisowym i szkoleniowym jest możliwe zdecydowanie obniżenie ryzyka awarii maszyn produkcyjnych. Co przekłada się na redukcję nieplanowych kosztownych przestojów.

Posiadamy w swoim magazynie dużą listę części zamiennych i eksploatacyjnych do serwisowych maszyn. Dzięki naszym licznym kontaktom handlowym jesteśmy w stanie w krótkim czasie zaopatrzyć się w niezbędne brakujące części.

Dział konstrukcyjny oraz rozbudowany park maszyn CNC, daje nam możliwość błyskawicznego wytworzenia nowych elementów na podstawie uszkodzonych. Pozwala to na szybszą ich wymianę u klienta.

Nasze doświadczenie i zaangażowanie pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, tworząc partnerskie relacje z klientami.

Zajmujemy się również regeneracją narzędzi zgrzewających i formujących, pracujących w maszynach pakujących rolowych oraz traysealer producentów maszyn takich jak:

Multivac,Tiromat, CFS, Sealpac, Ulma, Variovac itp.

Wykonujemy kompleksową regenerację:
– płyt zgrzewających ramowych i płaskich,
– płyt podgrzewających,
– korpusów narzędzi zgrzewających,
– okularów zgrzewających,
– mis narzędzi formujących,
– korpusów narzędzi formujących,
– wkładów podziałowych narzędzi formujących,
– płytek końcowych do formowania,
Regeneracja obejmuje: piaskowanie, napawanie, planowanie, szlifowanie, anodowanie, wymianę grzałek, nakładanie powłoki teflonowej, produkcję płytek chłodzących aluminiowo-silikonowych – przywrócenie do stanu „jak nowa”.

Nasz park maszyn (własna lakiernia, piec wulkanizacyjny, napawarki laserowe, frezarki CNC) pozwala na wykonanie większości w/w prac na terenie naszej firmy, co maksymalnie skraca czas regeneracji elementów.

Jeśli jest taka potrzeba, element dostarczony w godzinach porannych do naszej firmy, jest gotowy do odbioru tego samego dnia.
Wykonujemy dokumentację techniczną każdego elementu dostarczonego
do naszej firmy, co pozwala w każdej chwili wykonać jego duplikat.