Unia Europejska

Części zamienne

Cześci do maszyn Multivac

Cześci do maszyn Multivac

Firma Techjon proponuje Państwu wszystkie podzespoły elektroniczne zamontowane w maszynach pakujących Multivac, takie jak terminale MC oraz wzmacniacze WKS w tak zwanych „Cenach na wymianę”.
Oznacza to, że uszkodzony elektronicznie element przesyłacie Państwo do nas a my wysyłamy do Państwa identyczny po naprawie. Po naprawieniu elementu przesłanego od Państwa zostajecie obciążeni faktycznymi kosztami naprawy. W szczególności polecamy naprawę terminali MC92 oraz MC96. Jest to alternatywa do drogiej przebudowy na nowe sterowanie, proponowanej przez producenta maszyn.

Części do separatorów

Części do separatorów

Oferta nasza zawiera pasy do separatorów miękkich Bader oraz Sepamatic. Szczególnie chcemy polecić pasy Duro – Poliuretanowe do maszyn SEP 4000 Bader 605 i SEP 2000 Bader 699. Są to pasy bezkrańcowe (nie mają słabych miejsc łączenia) co zwiększa ich wytrzymałość na rozerwania a dodatkowo wzmocnione są kordem poliestrowym, materiał z którego są wykonane nie kruszy się.

Oprócz wyżej wymienionych pasów posiadamy pasy gumowe oraz urethanowe w do wszystkich znanych modeli pracujących na naszym rynku.
Bader 601, 603, 605, 694/696, 695, 699.
Sepamatic 4000, 2000, 1200, 410.
Oczywiście do wszystkich urządzeń dostarczamy noże zgarniające oraz bębny perforowane.

Łańcuchy transportujące folię maszyn pakujących

Łańcuchy transportujące folię maszyn pakujących

W ofercie naszej znajdują się również inne części zamienne do maszyn pakujących Multivac: Membrany zgrzewające, grzałki rurowe, płytki chłodzące do płyt zgrzewających ramowych zawory Wabco, zawory szybkiego odpowietrzania, sztance do folii twardych, silniki nawijania resztek folii, oraz łańcuchy transportujące folię ½” oraz ⅝” wraz z kołami zębatymi.